Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ag-Beatzz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ag-Beatzz është një këngëtar. Autobiografi: Jetoj ne qendren e Evropes, ne Belgjike. Hapat e pare ne muzike i kam marre qysh nga viti 2002 ku isha antare i grupit rinor "Future Step" Aty me hyri ne gjak hiphopi dhe vendosa te vahzdoje ne kete rruge. Deri tash kam pas shume bashkpunime qe ja vlejne te permenden te gjitha, por do ta veqoja kangen e realizuar kete vere tek grupi i mirenjohur shqiptar "Etno Engjujt" ne Gramafon Entertainment ku krijues i kanges ka qene Genc Prel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Restyle

Loyal Man

T-One

Liliros

Nootix

Bejuos

Gjebraili

Unfame

Naixx

Ridi

Tags: Ag-Beatzz, Ag.Beatzz, Ag Beatzz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet