Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agertina Muca

Agertina Muca
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Agertina Muca është këngëtare e njohur. Më datë 17 Dhjetor 2010, Arsen Ahmetaj publikon videoklipin "Mbetca Ne Krahet E Tua", në bashkëpunim me Agertina Mucën.

Më datë 28 Qershor 2011, Agertina Muca publikon videoklipin "Ylli Kesaj Vere".

Më datë 18 Nëntor 2013, Agertina Muca publikon videoklipin "Keq Do Perfundosh".

Më datë 17 Korrik 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "Fjala Te Dua".

Më datë 4 Gusht 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "T'me Kuptosh".

Më datë 7 Janar 2015, Agertina Muca publikon videoklipin "Te Dua, Te Urrej". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koci. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 7 Gusht 2015, Agertina publikon videoklipin "Big Love", në bashkëpunim me Vali. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koci. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 30 Dhjetor 2015, Agertina Muca publikon videoklipin "Kjo Zemer", në bashkëpunim me Erando.

Më datë 7 Dhjetor 2016, Agertina Muca publikon videoklipin "Me Fal".

Më datë 28 Dhjetor 2019, Edlira Arifi publikon videoklipin "Uk I Dihet Jetes", në bashkëpunim me Agertina Muçën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Ibraimi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0