Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agim Ajrullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Agim Ajrullahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore qytetare dhe popullore vajtuese. Më datë 10 Mars 2015, Agim Band publikon videoklipin "Nje Lulishte Me Trandafila". Më datë 3 Maj 2015, Agim Ajrullahu & Art Band publikojnë videoklipin "Vaj Si Qenka Ba Dynjaja". Më datë 16 Mars 2016, Adnan Kamberi & Agim Band publikojnë videoklipin "Zoti Im Qka Po Ndodh Me Mu". Më datë 3 Maj 2017, Agim Band publikon videoklipin "Valle Ekspllozive", në bashkëpunim me Adnan Kamberi. Më datë 20 Prill 2018, Agim Ajrullahu publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Striqka

Erkan Kumanova

Artan Ferati

Emrah K

Hajzer Gjoshi

Juli

Pikado

Mc Mitrovicali

Wllatki

Orhan Regjepi


Tags: Agim Ajrullahu, Agim Band, Agim Hajrullahu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet