Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Baftjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Agim Baftjari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Agim Baftjari publikon albumin "Dasma E Lirise Shqiptare". Në vitin 2019, Agim Baftjari publikon albumin "Shume I Ri U Dashurova"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentShume I Ri U Dashurova (2019)

Dasma E Lirise Shqiptare (2018)

Qe Sa Kohe Te Kam Percjell


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Fadil Llugaxhiu

Paulin Pervathi

Nebi Halili

Daut Zenku

Dervish Dervishi

Ismet Demaj

Musa Dauti

Gëzim Ahmetaj

Isa Veliu

Tags: Agim Baftjari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet