A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Gerguri

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  20
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 55
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Agim Gerguri is a popular singer. Ai kreu shkollen e mesme dhe fillore ne vendlindje dhe ka kohe qe merret me muzike. Ai formoi grupin "Fisniket" dhe zeri i tij njihet si nje nder zerat me te bukur te Kosoves. Eshte i martuar ka tre femije dhe jeton aty. Më datë 21 Tetor 2011, Eli Malaj & Agim Gerguri publikojnë videoklipin "Zemra Nuk Pret". Teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku. Më datë 3 Shtator 2016, Hekuran Krasniqi publikojnë videoklipin "Ajo Me Mbyti", në bashkëpunim me A...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Fisnikët

(Current member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leka

Shkumbin Kryeziu

Niman Mushkolaj

Fehmi Kastrati

Miftar Meta

Florent Nushi

Bexhet Jagodini

Ferdinant Bjanku

Thoma Mahilaj

Fred Delaj


Tags: Agim Gerguri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019