{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Agim Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1967, Agim Hoxha merr pjesë në Festivali I 6-Të Në Rtsh me këngën "Jehone E Kengeve Rinore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1