Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka: Disa Faqe Interneti Shpifin Për Personat Publik

Nuk ka akoma asnjë votë

[13-02-2013]
Këngëtari Agim Poshka ka qenë viktima e radhës nga faqet e internetit që shpifin për personat publik për të marrë klikime të shumta në rrjetin social “Facebook”. E vërteta është se këngëtari nuk është arrestuar asnjëherë nga forcat maqedonase.

“Disa portale shtojnë klikimet duke vendosur ‘lajme ekskluzive’ që në fakt nuk janë reale! Disa faqe interneti bëjnë trillime të tilla për të tërhequr sa më shumë lexues. Realizatorët e këtij trillimi kanë marrë një foto nga videoklipi ku jemi me Kastro Zison t’u u përballë me policinë dhe kështu shpifin. Ky është abuzim total por s’kam ç’ti bëj”, ka thënë ai.
 (K. Bajrami / zeri)Komente 0