Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka - Une Do Vij Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Une Do vij
Vetem thirrme se une do vij
Une Do vij
Vetem pritme se do te vij

Dhe nese ke tjeter
jete,dhe ndoshta ti
s'me pret. Perseri do
vij...ne ka mbetur pak dashuri
Do te sjell vetem
endrrat qe kishim mbjelle

Do ti ndez, perseri Yjet
lart ne Qiell
Dhe nese nuk do te vij,
ate ma thuaj ti...!!

Dhe ne Dimer a ne vere,
..dhe ne shi apo ne ere
Nese ndjen vetmi, (2x)
vetem thirrme Se do
vij.

Une do vi..!!(2x)
do te vij..!!(2x)

Do te sjell vetem
endrrat qe ishin mbjelle
Do ti ndez
perseri yjet lart ne
qiell
Dhe nese nuk do te vij,
ate ma thuaj ti...!!

Dhe ne dimer a ne vere,
..dhe ne shi apo ne ere,
Nese ndjen vetmi,
vetem pritme Se do vij.

Ne porten tende do trokas
Do therras e do bertas.
Ndoshta kush e di, (2x)
zerin ma degjon dhe ti..

Une do vi..!!(2x)

do te vij..!!(2x)

Une do vi..!! :)


Agim Poshka - Une Do Vij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Do Vij".
3. Video është e këngës "Une Do Vij", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:


Komente 0