Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Agim Poshka - Del Syzeza (Version Hip-Hop & Crazy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/05/2016

2016-05-20T15:51:14

Këngë e albumit:

"Kërkoj..."Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Del Syzeza (Version Hip-Hop & Crazy)" kënduar nga Agim Poshka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agim Poshka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet