A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 69 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
Agim Xhuveli është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Sajmir Hide

Josif Gegprifti

Vaso Papaj

Sotiraq Naci

Qani Seferaj

Leonard Mrishaj

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Skender Lazaj

Denis Toçilla


Tags: Agim Xhuveli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019