Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agnesa Ajeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Agnesa Ajeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Agnesa Ajeti merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Lodrat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Morina

Bubulina Syla

Fortesa Berisha

Festina Kabashi

Erzenita

Sijeta Hoti

Blorentina Morina

Albina Sinani

Shejla Sylejmani

Doruntina Shabani


Tags: Agnesa Ajeti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet