Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agnesa Nuredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Agnesa Nuredini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ndonese e re dhe e panjohur per publikun, Agnesa Nuredini eshte pelqyer shume qe ne kengen e pare te saj te realizuar ne fund te vitit 2011. Per publikun Agnesa eshte nje emer i ri dhe shume pak i njohur, mirepo kenga e saj "Te humba ty" ka arritur nje numer te madh te klikimeve ne Youtube. Ajo eshte 17 vjecare nga fshati Pallatice i Tetoves, nxenese ne shkollen e mesme te muzikes ne vit te trete. Më datë 11 Shkurt 2020, Agnesa Nuredini publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drita Musliu

Bukurie Zogaj

Sanije Doberdolani

Kosovare Gashi

Selvete Bajrami

Rifadije Graiqevci

Adelina Pireva

Lendita Mjekiqi

Irena Ciceri

Albana Mesuli

Tags: Agnesa Nuredini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet