Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nesa Omaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Nesa Omaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Gusht 2014, Agnesa Omaj merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Tatuazh". Më datë 22 Korrik 2016, Nesa Omaj publikon videoklipin "Boni Nones Temena". Më datë 21 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Mirupafshim". Për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 29 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Lotët E Mija". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Demaj

Elfete Sherifi

Mirjeta Mema

Elida Bardhi

Shkurte Mustafa

Albina Jahjaga

Aida Cara

Silvi Dollapi

Teuta Gashi

Besiana Kertusha

Tags: Nesa Omaj, Agnesa Omaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet