Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Agon Istogu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Agon Istogu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai nisi karieren e tij ne vitin 2014. Ngjyra e syve: E kaftë Këngëtari/ja i/e preferuar: Tyga, Eminem Pija e preferuar: Fresh Juice Ngjyra e prferuar: Zezë Sporti i preferuar: Basketball. Më datë 18 Dhjetor 2015, Agon Istogu publikon videoklipin "Koha Me Ty". Më datë 3 Nëntor 2016, Agon Istogu publikon videoklipin "Me T'zeza". Më datë 12 Shkurt 2020, Agon publikon videoklipin "Audi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

G-Fresh

K.M

Labbi

Rexha-G

Silent

Blacknight

Bushtra

Bryte

Looli

Amir

Tags: Agon Istogu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet