Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Neziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Agon Neziri është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Ilir Livoreka

Marjan Deda

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Kushtrim Hajrullahu

Fatrin Krajka

Fabian Asllani

Sezgin Curi

Arti Rec

Tags: Agon Neziri, Rgb Entertainment


Komente mbi këtë artist