A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agresioni

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Agresioni is a popular singer of Hip-Hop music. Agresioni është pseudonimi artistik i reperit te njohur shqiptarë, Malsor Sadiku. Agresioni shfaqi pasion ndaj repit qene moshen 14 vjeqarë. Dhe ne vitin 1999 ai u largua nga qyteti i familjesë u vendos në Houston (SHBA) ku vazhdon te jetojë edhe sot. Qe në moshen shum te re, Agresioni filloi te shkruaje teskte dhe te deshmoj talentin e tij te zhanrit rap, Me flow -at te pashkruar si reper shqiptarë. vendosi qe menyra me e mir per ta depertuarë d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Punet E Rruges Vol 2 (2012)

Real Nga Natyra (2011)

Punet E Rruges (2009)


» Add A Song »

E Kisha Lan Repin
I Rralli


Related Artists:

Master-L

Sacrifice

Wirusi

Overlord

Rascom

D-Komit

Anestezioni

Caspo

Miril

Monny


Tags: Agresioni, Malsor Sadiku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019