Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Thirre Policin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirre Policin".
3. Video është e këngës "Thirre Policin", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Thirre Policin  (Feat. Red-K)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2009

2009-07-24T23:18:41+00:00....................................................
Kush knej knej po kullet ati qe krejt i ruhen
Saher qe e qes fjalen fjalen e kanunit
I kom njo dy tri llafe per ata qe dojn mi shkel
Ti kapi kejt kta pidhat ti gjuj me ni shpell
N'hip-hop une nishi ngone metaforen
Ata qe ma dojn tkeqen hajde tash ......... doren
Sma nin dost qka bojn kta hiq nuk dallohen
Jon bo 100 stila me njo po krahasohen


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet