Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Agron Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Agron Ahmeti Eshte Nje Kengetar Mjaft I Talentuar Qe Vjen Nga Qyteti I Bukur I Ferizajit Qe Ka Prirje Muzikore Te Mrekullueshme Kultivon Muziken Argetuese, Vajtuese Dhe Tallava Ne Ferizaj Agron Ahmeti Njifet Me Emrin "YLLI I TALLAVAS". Në vitin 2011, Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva publikojnë albumin "Erdhen Keret". Në vitin 2013, Agron Ahmeti publikon albumin "Dil Te Kroni Couco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Dil Te Kroni Couco (2013)

☆☆☆☆

Erdhen Keret (2011)

★★★★★

Hajde Luje Vallen

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Duraku

Meti Maloku

VZ

Valon Rama

Monny

Bajram Dobra

Merytoni

Ergin Brahimi

Dr.Nushi

Toni

Tags: Agron Ahmeti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet