Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Do Ta Kallim Dushkun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do ta kallim dushkun ta cojna perpjete 2her
me knu nferizajo koka shyrete me knu nferizajo sa koka shyrete jasha jasha do ta kallim dushkun ta cojna nhava e me knu per nehatin sa koka sa koka sevda e


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Ahmeti - Do Ta Kallim Dushkun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Kallim Dushkun".
3. Video është e këngës "Do Ta Kallim Dushkun", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0