Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Djal Se Kupton Ç'eshte Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur me thoje shume te dua.
Me fjal te embla me vrave mua.
Sa intregant ti u tregove.
Duke me puthur ti me mashtrove.
Dikur me thoje shume te dua.
Me fjal te embla me vrave mua.
Sa intregant ti u tregove.
Duke me puthur ti me mashtrove.

Djal se kupton ç'eshte dashuria.
Te vrafshin more t'mirat e mija.
Lutjet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.
Ti se kupton ç'eshte dashuria.
Me tradhtove sikur femija.
Lutjet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.

Ta fala zemren, dashurin,
ti ma shkatrove mua rinin.
E po ta dish nga doli boja,
per ne te dy more mbaroj loja.
Ta fala zemren, dashurin,
ti ma shkatrove mua rinin.
E po ta dish nga doli boja,
per ne te dy more mbaroj loja.

Djal se kupton ç'eshte dashuria.
Te vrafshin more t'mirat e mija.
Lotet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.
Ti se kupton ç'eshte dashuria.
Me tradhtove sikur femija.
Lotet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Djal Se Kupton Ç'eshte Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djal Se Kupton Ç'eshte Dashuria".
3. Video është e këngës "Djal Se Kupton Ç'eshte Dashuria", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0