Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Agron Ahmeti - Jalla Shofer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Shofer".
3. Video është e këngës "Jalla Shofer", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agron Ahmeti - Jalla Shofer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/02/2014

2014-02-03T04:36:18+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jalla Shofer" kënduar nga Agron Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Vllasaliu - Jalla Shofer

Jalla shofer jalla ku m'je t'uj shkue
Jalla shofer jalla ku m'je t'uj shkue

Se rruga jote shofer larg ka qellue
Se rruga jote shofer larg ka qellue

Ref. Jalla shofer jalla Ku m'je tuj shku e
Se rruga jote shofer larg ka qelluee

Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...
Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...

Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e
Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e

Ref. Jalla shofer jalla, oh djal oh i ri e...
Sa fort po te lutem shofer, mos e pi rakin e

Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofer or nga Kosova
Sa shpejt na prune shofer or nga Kosovaa

Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofer nga or Kosova
Jalla shofer jalla, Ty te lumt dora
Sa shpejt na prune shofeeeeeer or nga Kosova

Gena - Jalla Shofer

(GENA)
Jalla shofer jalla
ore djalo i rie
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

se je i rie shofer ag
e ta shton merzine
se je i rie shofer ag
e ta shton merzine

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

......

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos ma pi konjakun
jalla shofer jalla
mos e pi konjakun

Se je i ri more djal
e ta shton marakun
se je i ri more djal
e ta shton marakun

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

..........

Aziz Murati - Jalla Shofer

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x2

Se rruga jote shofer
Larg ka qellue x2

Jalla shofer jalla
Ku m'je tuj shku e x4

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x2

Sa shpejt na prune shofer
Ti ne vendet tona x2

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x4

...

Jalla shofer jalla
Ty te lumt dora x10

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë