Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Kur Nje Dite Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nje Dite Pranvere".
3. Video është e këngës "Kur Nje Dite Pranvere", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Agron Ahmeti - Kur Nje Dite Pranvere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T08:54:01+01:00Kur nje dit pranvere ike mu largove
duke mu larguar aspak s'me shiqove
duke mu larguar aspak s'me shiqove

Ne syt e mi me le dhembje, me le dhembje vaj
kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po qaj
kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po qaj

Ref:
Fjalt e mia ndoshta ti nuk i kupton
ata thon se zemra ime vetem ty te don. 2x

Une jam i vetmuar pa askend ne bot
sepse pa ty jeta e dashur mu me esht e kote
sepse pa ty jeta e dashur mu me esht e kote

Me trup e me shpirt jetoj veq per ty
ne nej bot e ne nje zemer jetojm ne te dy
ne nej bot e ne nje zemer jetojm ne te dy

Ref:
Fjalt e mia ndoshta ti nuk i kupton
ata thon se zemra ime vetem ty te don. 2x


Ky tekst u dërgua nga Elvann !!!
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë