Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agron Ahmeti - Nje Tub Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Tub Lule".
3. Video është e këngës "Nje Tub Lule", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti - Nje Tub Lule  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2012

2012-05-31T09:01:47+00:00nje tub lule ' ee i kam mledh per ty i kam ru ' ee per ty i kam ru ' ee oo kur kaloj ka dera jote ' ee me ti fluturu, me ti fluturu ee oo..

mos ma qo doren per pjet oo doren per pjet ' ee o doren per pjet ' ee oo..
pse mi lujte. pse mi lujte wallaj ment prej krejes ' ee wallaj ment prej krejes ' ee oo..

hajde shini, hajde shini oo qa osht e mira oo qa osht e mira ' ee oo veq per ta ' ee veq per ta ' ee oo po marohet lira oo po marohet lira ' ee oo


Ky tekst u dërgua nga M. B. (*) '
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë