Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Qenke E Mire Me T'majt N'saksi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qenke e mir me te vu ne bardak me te marr er nga pak nga pak qenke e mir me te vu ne bardak me te marr er nga pak nga pak anaj ninaj ninaj naj lulia erdh te na anaj ninaj ninaj naj lulia erdh te na qenke mir me te vu ne saksi me te marr er per bukuri qenke mir me te vu ne saksi me te marr er per bukuri ninaj ninaj naj lulia erdh te na ninaj ninaj naj lulia erdh te na qenke mir me te vu ne llokum me te marr er nga shum nga shum anaj ninaj naj lulia erdh te na qenke mir me te vu ne llokum me te marr er nga shum nga shum anaj ninaj naj lulia erdh te na


Ky tekst u dërgua nga Qlirim

Agron Ahmeti - Qenke E Mire Me T'majt N'saksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qenke E Mire Me T'majt N'saksi".
3. Video është e këngës "Qenke E Mire Me T'majt N'saksi", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0