Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti - Te Lutem Moj Dashnore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'lutem moj dashnore mos me harro
un pa ty tash kam mbet o Zot me ndihmo

Ref:
T'kerkoj un,dit e nate,ku eshte fati im
Digju kallu shpirti im. 2x

Une tash jam si zog i malit un tash jam jetim
sdi as kujt qe ti drejtohem t'ja qaj hallin tim

Ref:
T'kerkoj un,dit e nate,ku eshte fati im
Digju kallu shpirti im. 2x


Ky tekst u dërgua nga Elvann !!!

Agron Ahmeti - Te Lutem Moj Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Moj Dashnore".
3. Video është e këngës "Te Lutem Moj Dashnore", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0