Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron & Naxhije Berisha - Miss Albania Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Hena zgjohet nga gjumi
Dhe yjet e shoqrojne
Kush je ti qe zbret nga qielli
Ti zemren mua ma pushton

Me thuaj me thuaj cila je
Qe te beri I madhi zot
Ty t’krijoj plot nur e fame
E bukur je e magjiplot

(ref. 2 here )
Miss Albania,miss Albania
Je yll qe dashuroj
Miss Albania,miss Albania
Per ty un do t’kendoj


Ky tekst u dërgua nga ana

Agron & Naxhije Berisha - Miss Albania
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miss Albania".
3. Video është e këngës "Miss Albania", por nuk këndohet nga Agron & Naxhije Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0