Agron Llakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Agron Llakaj është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Toci

Elis Nova

Endrit Shani

Naim Hoti

Ardian Qokaj

Glenis Dume

Mirush Kabashi

Gent Pjetri

Albi Nako

Zaim Hasrama


Tags: Agron Llakaj, Portokalli, Humor, Parodi