Më mbaj mend (për 1 muaj)

AgRooN

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Agron Kashtanjeva
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: AgRooN është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai është rritur në Ferizaj dhe ka filluar me muziken qysh prej vitit 2014. Në vitin 2015 ka filluar te miret me texte, kurse këngen e parë e bëri në vitin 2015 bashkpunim me shokun e tij Ar Wolf - JEto pa mu. Pra prej vitit 2015 deri tani Agron ka afersisht ose mbi 30 këngë, përpos do këngë që janë zhdukur prej arkivit. Mund te themi se gjitha kenget e tij jan te pelqyera mjaft mir nga publiku, edhe pse nuk ka album dhe as video clip Agron ka ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Agroon, Agron Kashtanjeva

Komente 0