Më mbaj mend (për 1 muaj)

AgRooN - Urime Fejesa (Feat. Basri Maloku & Lentyy)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ni dashni me tradhti, Ni dashni me interes
Ni dashni qe un e deshta, M'la udhve me shum shtres
Tu menu me pas fat, Mos mu nda as ni QasT
Epo koha s'kthehet pas, As kujtimet n'ket RaST
T'deshta ma shum se veten, Nese kta nuk e ke DiT
Kesh n'gjendje kejt mi dhan, E shum vjet ty met PriT
Ama jo sja paska vlejt, Shum von un e kuptova
Ishe kan ti ma ndryshe, Jo qysh un t'menova
Shkoj ni koh ty pat pa, SHKOJ ni koh pat menu
Shkun shum muj e shkun shum Vjet, Un me ty pa u Taku
Nita qe ishe FEJU, E UNAZEN n'gisht pe Man
A t'mashtroj Pasunia, Apo vet dashte mem LaN

REf:
Fejesen ty ta Uroj, JeT te Lumtur t'deshiroj
T'fala ke ti nga Un, Harro qe te Deshta Shum

Deri dje ishe me Mu, E sot me tjetrin m'ke Ndrru
Nuk po muj hiq me besu, Qe kaq shpejte m'paske harru
Shpirtin ma ke Coptu, E Zemren n'2sh ma ke Nda
Paske dijt mire me Aktru, Jo kurr s'du me Sy me t'pa
Edhe LoT ti ke derdh Rrejshem, Kta e di shume Mir
Per ty gjithqka esht e Leht, Po per mu esht e Veshtir
Nuk kam ma shpresa e Ndjenja Per Ty, Tash gjithqka u Kry
Endrrat tona ti i trete, Tradhtin vet e pash me Sy
Krejt qka pata ty t'i Dhash, Ti munesh me than qka t'dush
Ti m'ke dhan gjithmone veq Fjal, Me Rrena Kryt Ma ke MUSH
Jeta vazhdon dhe pa T, Ti Uroj un gjitha t'Mirat
Me Shpirt URIME FEJESA, E tu Plotsofshin kejt DeshiraT...


Ky tekst u dërgua nga Fisnik Mulaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


AgRooN
Featuring: Basri Maloku & Lentyy
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2016


AgRooN - Urime Fejesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Fejesa".
3. Video është e këngës "Urime Fejesa", por nuk këndohet nga AgRooN.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AgRooN:


Komente 0