Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ahmed Emurllai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ahmed Emurllai është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Shkollen e mesme e ka mbaruar ne ekonomi dhe fakultetin Turizem. Ne fillimet e tij, Ahmed Emurllai ka kenduar me grupin Metronom . Në vitin 2012, Ahmed Emurllai merr pjesë në The Voice Of Albania 2....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Ish-Anëtar i grupit

Metronom

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ahmed Emurllai

Komente 0