Ahmet Sadiku
Ahmet Sadiku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ahmet Sadiku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Maj 2023, Ahmet Sadiku publikon videoklipin "Ik Tani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0