Aida Cara
Aida Cara

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Aida Cara është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Aida Cara publikon albumin "Nje Jete Do Jetosh" Më datë 12 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "E Imja Dashuri". Më datë 15 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Qaje Beqarinë". Më datë 2 Qershor 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Zemer E Mallkuar". Në vitin 2008, Aida Cara publikon albumin "Lozonjarja" Më datë 24 Maj 2012, Aida Cara publikon videoklipin "Shoqnia". Më datë 11 Maj 2013, Aida Cara pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0