Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Cara - E Imja Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

E vetmuar jam,në këtë natë
Vetëm lotët më bëjnë shoqëri
Fati deshi dhe na ndan
O e imja dashuri

REF:

I kujtoj,ditët tona bashkë
Se sa shum jemi dasht
Përse jeta,po luan me ne
Unë të du,ti atje

I kujtoj,ditët tona bashkë
Se sa shum jemi dasht
Përse jeta,po luan me ne
Unë të du,ti atje

Ska takime,as biseda
Ska më thirrje ntelefon
Zëri yt,që më qetësonte
Në jetën time po më mungon

Ti që mfale dashuri
Me kë vallë je tani
Ti që mdhurove.frym e jetë
Përse vallë më le vetë

Ti që mfale dashuri
Me kë vallë je tani
Ti që mdhurove,frym e jetë
Përse vallë më le vetë
Përse vallë më le vetë


Ky tekst u dërgua nga loonnAida Cara
Publikimi: 12/04/2008


Aida Cara - E Imja Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Dashuri".
3. Video është e këngës "E Imja Dashuri", por nuk këndohet nga Aida Cara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Cara:


Komente 0