Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aida Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  436
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Aida Doçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloi ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural, ku u renditen ne finale ne vendin e 3-te. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin. Në vitin 2012, Aida Doçi merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2015, Aida Doçi publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥🔥

Motra e

Venesa Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Ish-Anëtare e grupit

Natyral

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtarePellumb I Bardhe (2018)

Live 2016 (2016)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (21)

6
8
10
8
8
5
1
8
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Ahmetaj

Rina Balaj

Tayna

Kida

Era Istrefi

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Leonora Jakupi

Alberie Hadergjonaj

Gili

Tags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet