Audio

Aida Doçi - Jena Shpi E Madhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2016

2016-08-04T19:54:54

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2016"

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Shpi E Madhe" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...