Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Para dere na ka bi ni rrushe oo 2X
Per vlla tonin po na lut gjithkush e oo 2X
Qikat e gjithkujna si pranojna o 2X
E kem vlla mat mirin se shemtojna oo 2X
Aida Doçi
Publikimi: 04/08/2016


Aida Doçi - Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush".
3. Video është e këngës "Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0