Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Dasma E Madhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Krisi pushka e gjemoj alltia
Sot ka gzim jo ska vend merrzia

Dasma e madhe sonte ja ka nise
Paskan dal miq e far e fise
Perhajr t'koft ty o zoti shpise
2x

Lum lum lumet na
Bani Mashallah
Nusja dhandri bajn kunor
Zemra nanes mal me bor
Lum motra qet ka ma i miri vlla
Qofshi bashk per jet e mot
Ju bekoft i madhi Zot

Po thot baba plot me gzime
Ma e mira dit e jetes time

I madh e i vogel sonte jem tubue
Biri im per ty jet tuj knue
N'dasem tane jena tuj festue
2x

Lum lum lumet na
Bani Mashallah
Nusja dhandri bajn kunor
Zemra nanes mal me bor
Lum motra qet ka ma i miri vlla
Qofshi bashk per jet e mot
Ju bekoft i madhi Zot
Aida Doçi
Publikimi: 18/07/2018


Aida Doçi - Dasma E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma E Madhe".
3. Video është e këngës "Dasma E Madhe", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0