Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Shtime 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Aida Ramadani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Shkollimin fillor dhe te mesem e kreu ne vendlidnje ndersa tani Aida ndjek studimet ne drejtimin e Muzikologjise ne kolegjin AAB. Më datë 14 Tetor 2017, Aida Ramadani publikon videoklipin "A Të Vdes A Të Jetoj". Muzika e këngës u punua nga Granit Spahiu, teksti u shkrua nga Granit Spahiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Aida Ramadani

Komente 0