Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajet Sinani - Pse Keshtu Vdesin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mijera dite kam me't kerku
mijera net kam me't lotu
plaget nuk kan me uuu mbyll
nese nuk ta shoh ate fytyr
Mijera dite kam me't kerku
mijera net kam me't lotu
plaget nuk kan me uuu mbyll
nese nuk ta shoh ate fytyr

Pse kshtu vdesin dashurit
kush pergjigjen se ka dit
mijera net e mijera dit
vetem Ty une jam tuj prit.
Pse kshtu vdesin dashurit
kush pergjigjen se ka dit
mijera net e mijera dit
vetem Ty une jam tuj prit.

E thej goten s'fundit here
gati m'shkoj edhe kjo vere
me ngushellonin shoket n'kete nate
une vdes ju jetoni gjate
E thej goten s'fundit here
gati m'shkoj edhe kjo vere
me ngushellonin shoket n'kete nate
une vdes ju jetoni gjate.

ref. x4
Pse kshtu vdesin dashurit
kush pergjigjen se ka dit
mijera net e mijera dit
vetem Ty une jam tuj prit.


Ky tekst u dërgua nga BledariAjet Sinani
Publikimi: 13/01/2008


Ajet Sinani - Pse Keshtu Vdesin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Keshtu Vdesin".
3. Video është e këngës "Pse Keshtu Vdesin", por nuk këndohet nga Ajet Sinani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ajet Sinani:


Komente 0