Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ajkuna - Rruga

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga".
3. Video është e këngës "Rruga", por nuk këndohet nga Ajkuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ajkuna - Rruga  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rruga" kënduar nga Ajkuna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Cigga - Rruga

SJETOJ ME INTERNET
PO ME RRUG ME KONEKT
TINGLLOE QYSH KERSET
AJ TASH GUXO PREK DEAD
SJE INSTRUMENTAL
MAMA I'AM CRIMINAL
NEPER BITA SHUM FATAL
PO VETIN A NORMAL CIGGA
NEPER RRUG ALO TU KOLL BIGA
KUR TUM SHOHIN NETERSEN
NUK SILLNA NEPER DRITA
KEJT UM NJOIN FER EKIPA
TI JE FILLIM UNE JOM PIKA
ALO JETOJ TNJEJTIN TRIPA
ALO JOM ME TNJEJTIT TIPA
QEK TAK
ZHDUKEN HEJTAT SIKUR FAKS
LAPS, NUK MET KAPS ME BASS
GJITH KRSAS
GJDO HAP UM THIR ZHAG
YOU FAS 2 HER SFLAS
JOM RIT NASFALLT QATO BIR PO PORIT PAQT YEAH

Alboos - Rruga

se kjo rrug so e let se kjo rrug so e let
Kena bo kena hek e sot po bojm qef

K-Albo & Blleki - Rruga

K-ALBO
Ec'N Benz
Edhe bari u kall
Gajle nu ka tu bo kruga nmahall

A pe sheh shum fort po dokem
Shum HIGH t'mir ta bi koken
Po me do Me do bom pazar
Eci nuk eci nuk po du zar

Ti sje shok nuk tperkrahi
Ti sje kerkushi tkapim per krahi
Lugin tkom kokain
Dredhi nsabah e mushi er shpin

Ti fol per killa po a i ki
Loqka don burr patikat NIKE
Oo 10 copa pi du Coste was coste
Rrethi i gjon trenerkat lacoste
Qanten en krah kalojna kufinin

Rfx2 Blleki
Rruga o liria jon qato rrin nkllabe
Doken si do gra tmija qe mirren me llafe
PAPAPAPAPA
Ha be ka ja mathe
PAPAPAPAPA
Ha be ka ja mathe

Blleki
Tash dojn me ndrru nivelin
Qe qelsin dheze kerrin
Dojm pare sa ma shum
Sa nuk mund ti njehim

Me femna si kur ylla
Pse jo edhe neper bina
T'na presin kur na vin
Pina e sen nuk dina

Thojn BLLEK BLLEK
Mdoket qe jom te ret
E di qe mki inat
Femna jote mdon men

Bruda qoj 5 edhe 5 edhe 5
Kena njerz qe kan njerz
Kryjna pun marrem kesh
Qifsha sistemin kunder sistemit

Kunder sistemit prindin zyrtat
Une tripa gangsterit
Anderr parajsen jet midis ferrit
Po zhduken shpirtat bash midis territ

Tu shetit e tu shit
Mas shumti tu napushit
Na pun bir kem me kill
Rill pasha nanen hala tu e sill bor e shi hon e dill

Rf.x2 Blleki
Rruga o liria jon qato rrin nkllabe
Doken si do gra tmija qe mirren me llafe
PAPAPAPAPA
Ha be ka ja mathe
PAPAPAPAPA
Ha be ka ja mathe

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ajkuna Anxhaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet