Ajla Buzi
Ajla Buzi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ajla Buzi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Ajla Buzi merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Dj Pom"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0