Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akullthyesit - Clown Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Larg shoh, pa fund kerkoj,
Pytjet nen mask, si zjarr lotet vlojne.
Kerkova me kot por s'shoh,
si anije nen dallge qe farin kerkon.

Frikesuar nga djajt qe qeshin pa ze,
frikesuar une vura kontraten me te!

Nje faqe qe qesh, nje maske e mbulon!
Asgje nga une sdel, asgje s'me shpeton,
Me denojne,
Fsheh un zine, jo s'me perket!

Qajne e qeshin, fort lodrojne, keto djaj si spektator.
klloun une mbes, e ndaj jush kjo maske me mbron!

Durim jo s'kane bileten shtregojne,
kjo rradhe si gjarper, ne ferr le te shkoje
Paguajne qindarka per njeriun qe qesh.
kete rol memec duartroket.

Viktime e show per ju sot ne skene,
klloun qe qesh poshte ftyre qe ngerdhesh,
duartrokasin shaka, vrull dhe lot,
dhimbja qe qesh dhe zemra qe m'rrejdh lot.

Le t'vershojne
Fsheh une zine qe s'me perket,
qajne e qeshin, fort lodrojne, keto djaj si spektator.
klloun une mbes, e ndaj jush kjo maske me mbron!

Lereeeeee, le t'me shkojne
lereeeeee, le te shkojne lot qe vershojne
qajne e qeshin, fort lodrojne, keto djaj si spektator.
klloun une mbes, e ndaj jush kjo maske me mbron!


Akullthyesit - Clown
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Clown".
3. Video është e këngës "Clown", por nuk këndohet nga Akullthyesit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akullthyesit:


Komente 0