TEKSTESHQIP

Alb Magji
Videl
Lyrics

cika nga amerika esht shqiptare po ashtu esht taktika.i pelqen shume muzika,atlektika ma pak politika sja lejon etika.e shikoj cdo dit e ko emrin videl jo videl po akullore me karamel.hyn ne loje edhe shija asht ma e mir se lejon policia.fshija diellin der kur perendon per te ska nevoj se ma fort ajo ndricon.nuk e di a mkupton sa her e shikon te behet obsesion,nuk e di sepse shkoj ne shpi kot vec po rri,nuk po ha nuk po fle vec kam qef me tpa ty.po kam dhe qef me te than shpirt je si han je si yll je si rrush vec po du me te pas pran

ref
ta shoh un ket sen zemren ma djeg tash trupin ma kall gjakun ma nxeh.tash naten ma ndiz diellin ma ftoh.tash buzet ti prek tlutem me lejo

tash e kam vetem nje deshir,ty du me te pas pran cdo moment se per ty zemer sa nuk mvlon.e hijshme e omel si kajmak me tomel.e mira nuk ka fund po prap ti je ma e amel.hajde pra sheqer luje buzen qesh vetem pak dridhe koken luje zemer sepse tash e ke hak.emocional,fenomenal asht stili yt,katastrofal kur me shikon frymen ma ndal pastaj se mar vesh ca thot

DËRGOI:
INFO
Melodia, teksti dhe arranzhimi është përshtatur nga Saimir Gjoka.