Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alba Kras

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Alba Kras është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Alba Kras, pas suksesit në tregun ndërkombëtar vjen me këngë në gjuhën shqipe. Jeton në Gjermani ndërsa deri më tani ka realizuar vetëm projekte për tregun ndërkombëtarë dhe kryesisht atë gjerman por edhe në vendet anglisht folëse. Alba Kras ka bashkëpunuar edhe me këngëtarë e DJ të njohur botërorë si janë Toni T, Dj Alex etj. Pas këtij projekti të vij me një tjetër këngë e klip të realizuar mirë, ndërsa nuk përjashtohet edhe bashkëpunimi që mund...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rovena Bundo

Diellza Dedushi

Erza

Taunita

Ardita Begu

Katrin

Marigona Vitia

Lily N

Jola

Samira

Tags: Alba Kras


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet