Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alban Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Alban Arifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Alban Arifi është i lindur në Tiranë. Ka shume vite që merret me muzikë, kompozicion dhe orkestrim. Ka një studio e cila mban emrin "Global Records". Më datë 1 Maj 2012, Alban Arifi publikon videoklipin "Fukaraja". Më datë 22 Maj 2013, Alban Arifi publikon videoklipin "Dance Oriental"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gentjan Dema

Indrit Lelo

Leno

Aldo Simoni

Bledi Polena

Denis Kraja

Maringlen Linadi

El Padrino Man

Jonald Haxhia

Egert Pano

Tags: Alban Arifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet