Alban Feka

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Alban Feka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Korrik 2015, Alban Feka publikon videoklipin "Jam Fajtor". Më datë 9 Tetor 2015, Mc Gima publikon videoklipin "Puthje E Perqafime", në bashkëpunim me Alban Feka. Më datë 15 Maj 2017, Alban Feka & Fa Band publikojnë videoklipin "Na Mbajti Dashuria". Më datë 27 Prill 2018, Alban Feka & FA Band publikojnë videoklipin "Emri Dashni". Më datë 30 Mars 2019, Alban Feka & FA Band publikojnë videoklipin "Mbiemri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Naim Sogojeva (Nimi)

Titi

Mursel Zymberi

Gjani Albanianstar

Arlind Zeqiri

Sokol Matoshi

Flurim Susuri (Luli)

Faton Sofra

Biti Dragusha

Genc Leka


Tags: Alban Feka

Krijo Një Kartolinë