Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Ibrahimi - Ti M'le  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/06/2019

2019-06-12T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti M'le" kënduar nga Alban Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Ibrahimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet