Alban Kondi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alban Kondi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Alban Kondi, vëllai i këngëtarit të ndjerë Floran Kondi, i njohur në skenën shqiptare si Dr. Flori, ka treguar se momentet e lajmit tragjik ishin shumë të vështira. Fjalët e fundit të Florit, siç tregon vëllai i tij, ishin “Po shoh Zotin, por fluturoj tek ai”. “Ende më duket e pabesueshme, por realiteti është ky dhe duhet të përballemi edhe me këtë humbje”, ka deklaruar ai në një intervistë në Top Channel. “E nëse koha do të kthehej pas, sigurish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Dr. Florit

Ish-Anëtar i grupit

Produkt 28

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Baba Li

OG043

Mali G Grand Thugz

Joniad Banushi

Sekondari

Lazy

Eleminimi

KMC

Rudi


Tags: Alban Kondi, Albani, Produkt 28

Krijo Një Kartolinë