Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Luzha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Alban Luzha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2019, Alban Luzha publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Hoxhaj

Uran Dervishi

Bekim Dehari

Celi Uka

Nura

Ardi (Ardian Hasaj)

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Nusran Fera

Berati

Tags: Alban Luzha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet