Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  25
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Alban Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. PASAPORTA: Gjatësia: 1.83 Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë Pija e preferuar: Portokalli Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret Këngetari-ja i/e preferuar: Justin Timberlake/Beyonce Ngjyra e preferuar: E zezë Sporti i preferuar: Hiq Sportisti/ja i/e preferuar: Xherdan Shaqiri Hobi: Muzika Stili i veshjes: I kombinuar Moto e jetës: Mos lejo askënd të ta prish disponimin se nuk ia vlenë Më datë 9 Tetor 2009, Alban Mehme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Aurora

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

11 🔥Vonë (Balada Dashurie) (2018)

Mos Qaj (2016)

Live (2014)

Po Te Pres (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Rexha

Valton Krasniqi

Astrit Mulaj

Gentian Gojani

Barooti

Mili Sallauka

Alban Shehu

Alidema

Demush Malaj

GT

Tags: Alban Mehmeti, Aurora, Grupi Aurora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet